fbpx

Sık Sorulan Sorular

1Programlarınızla kesin kilo verebilir miyim?
Programlarımızda sizin yaşam şeklinizi değerlendirip beslenme programınızı birlikte oluşturuyoruz. Detaylı görüşmeler ve yazışmalar sonrasında fark etmeden diyet yapmanızı sağlıyoruz. İletişimde kalarak motivasyonumuzu güçlü tutuyoruz. Bu nedenle verdiğimiz önergeleri takip ettiğiniz takdirde kilo verebilirsiniz.
2Programlarınızla hızlı kilo verebilir miyim?
Kilo verme programlarımızın asıl amacı kalıcı ve sağlıklı kilo vermektir. Kilo verme hızı kişiden kişiye göre değişse de programlarımız en kısa sürede maksimum verim almak üzerine oluşturulmuştur.
31 ayda ortalama kaç kilo verebilirim?
Kilo verme hızı kişiden kişiye göre değişir. Bireyi tanımadan kaç kilo vereceğini söylemedek tahminden öteye geçemez. Diyethanem’deki amacımız bu programın son diyet programınız olmasıdır. Kendinizi tanıyarak, bedeninizi ve ihtiyaçlarınızı bilerek keyifle kilo vermenizi amaçlarız.
4Verdiğim kilolar kalıcı olur mu?
Diyethanem'deki programlarda yalnızca kilo vermeye değil korumaya da odaklanırız. Danışanlarımızı kilo verdikten sonra kilo koruma etabı bekler. Bu sürede iletişimde oluruz. Kilo korumayı öğrenen danışanlarımız artık kilosunun kontrolünü kendi eline alır ve diyetten özgürleşir!
5İnsülin direnci, şeker hastalığı, tansiyon hastalığı, PCOS gibi hastalıklarım da var. Programa katılabilir miyim?
Programlarımız alanında uzman diyetisyenler tarafından danışanlarımıza özel hazırlanır. Bu nedenle hangi hastalığa sahip olursanız olun sağlıkla ve keyifle kilo verebilirsiniz.
6Programa başlamadan önce kan tahlili yaptırmam gerekiyor mu?
Programa başlamadan önce sizleri detaylı olarak tanıyoruz. Bu aşamada eğer gerekli ise kan tahlilinizi istiyoruz.
7Programa çocuklar da katılabilir mi?
Çocuklar için olan eğitimlerimiz yüzyüze olarak veya vip online beslenme eğitimi şeklindedir. Bu programlara katılabilirler.
8Neden beslenme ve psikoloji bir bütündür?
Bİşin psikolojisine değinmeden yalnızca listeler ile ilerlendiği zaman kalıcı bir sonuç alamıyoruz. Oysa ki bizim amacımız kalıcı bir şekilde kilo vermek ve sağlığımızı korumak. O nedenle bu işi öğrenmemiz gerekiyor. Bu nedenle kişinin kendi bedenini tanıyıp beslenme hakkında bilgi sahibi olması ve kendi beslenmesini yönetmesi gerekiyor. Bunu yaparken ruh beden zihin dengesinin sağlanması da gerekiyor ki kalıcı çözümler olsun.
9Ne vaad ediyorsunuz?
Program sonunda kendi bedeninizi tanımanızı, besinler ve beslenme hakkında bilgi sahibi olmanızi vaad ediyoruz. Ayrıca, program sonunda kendinize uygun beslenme hakkında bilgi sahibi olacak, ömür boyu başka bir diyete veya diyetisyene ihtiyacınız kalmayacak.
10Farkınız nedir?
Klasik ve sıkıcı diyet listeleri, detokslar yerine kişiye özel beslenmeyi savunuyoruz. Sağlıklı beslenme sürecinin yasaklar ve katı kurallar olmadan zevkle yürütülebileceğine inanıyoruz. Bu sürecin sonunda diyet listelerinden özgürleşmiş, ömrü boyunca kendi beslenmesini yöneten mutlu bireyler ortaya çıkarıyoruz.
11Diyethanem neden ve nasıl ortaya çıktı?
Bu konunun detaylı anlatımına Bu Son Diyetim Olsun adlı e-kitabımızdan ulaşabilirsiniz.
12Yüzyüze beslenme programı nedir? Kimler için uygundur?
Yüzyüze beslenme programı her hafta İstanbul Akasya Acıbadem'deki kliniğimize gelecek olan danışanlarımız için uygundur. Bu programda sizi detaylı olarak tanırız. Yağ ve kas kütlenizi ölçerken detaylı vücut analizinizi yaparız. Birlikte beslenme programını oluşturur ve yola çıkarız. Her hafta değerlendirme yapar, motivasyonu sağlamaya yönelik egzersizlerle sürece devam ederiz.
13Online beslenme programları nedir? Kimler için uygundur?
İki farklı online beslenme programımız bulunmaktadır.Vip programımızda her hafta whatsapp üzerinden görüntülü görüşme yaparak ilerleriz. Bu programda sizi detaylı olarak tanırız. Yağdan kilo vermeni n en güzel göstergesi olan mezura ölçümleri yapıp beslenme programınızı oluşturur ve yola çıkarız. Her hafta değerlendirme yapar, motivasyonu sağlamaya yönelik egzersizlerle sürece devam ederiz.
14Yeni Bir Sen programı nedir? Kimler için uygundur?
Yeni Bir Sen Diyethanem tarafından geliştirilmiş oyun oynayarak, puanlar toplayarak, diyet listesi olmadan, keyifle kilo verdiren bir grup programıdır. Yılda yalnızca 8 defa açılır. Katılım için kontenjan sınırlıdır. İçerğinde bulunan Diyetsiz Yaşam Atölyesi, Kendini Sev Atölyesi, Duygusal Yeme Atölyesi, Pozitif Düşünme Atölyesi ve Bedenini Sev Atölyesi ile beslenme ve psikolojiyi birarada barındırır. Porgram sonunda psikolojik olarak iyileşmiş, yemek ve duygularınızı birbirinden arındıran ideal kilosunda olan bireylere dönüşürsünüz. Programımız 12 hafta sürer, bu sürede sürpriz hediyeler olur. Başarılı olan danışanlarımızla 12 haftalık kilo koruma sürecine devam ederiz.
1510 Günlük Hızlandırılmış Program Nedir? Kimler katılabilir?
10 Günlük Hızlandırılmış Program yılın belli dönemlerinde açılan hızlı ama sağlıklı kilo vermenize destek olan bir programdır. İçeriğinde size özel hazırlanmış 3 farklı beslenme programı bulunur. Kolay hazırlanabilen pratik tariflerle kendini özel hissetmek isteyenler içindir.
16Bölgesel incelme cihaz uygulamaları nedir? Kimler için uygundur?
Bölgesel incelme cihazlarımız son teknoloji ve FDA onaylı güvenli cihazlardır. Türkiye'de yalnızca bizim kliniğimizde bulunan özel cihazlardır. İlk seanstan itibaren incelmeler ve daralmalar görülür. Deri altındaki yağ hücresine etki ederek yağları parçalar. Parçalanan yağlar idrar yoluyla atılır. Yalnızca yağ hücrelerine etki eder. Diğer doku ve organlara zarar vermez. Kolajen sentezini uyarır. Sıkılaşmayı ve gençleşmeyi sağlar. Hamileler ve kanser hastaları dışında 15 yaşın üstündeki bireyler için uygundur.
17Toya çayı nedir? Kimler kullanabilir?
Toya çayı içeriği uzman fitoterapistler tarafından hazırlanmış bitki çayıdır. Tamamen doğal ve organiktir. Tokluk sağlar yağ yakımına yardımcı olur. Kilo vermeyi destekler.
18Ramazan'da beslenme programı nedir? Kimler katılabilir?
Ramazan'da ani kan şekeri düşüşlerini engellemek, kolaylıkla zinde bir şekilde oruç tutabilmek için hazırladığımız grup programıdır. Menüler kişiye özel olarak hazırlanır.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?