Sık Sorulan Sorular

1Bu programla kesin kilo verebilir miyim?
Programımızla sizin yaşam şeklinizi değerlendirip beslenme programınızı birlikte oluşturuyoruz. Bu nedenle verdiğimiz önergeleri takip ettiğiniz takdirde kilo verebilirsiniz.
2Bu programla hızlı kilo verebilir miyim?
Kilo verme programlarımızın asıl amacı kalıcı ve sağlıklı kilo vermektir. Hızlı kilo kaybı uzun vadede kalıcı ve sağlıklı olmamaktadır. Kilo verme hızı kişiden kişiye göre değişse de programlarımız en kısa sürede maksimum verim almak üzerine oluşturulmuştur.
31 ayda ortalama kaç kilo verebilirim?
Kilo verme hızı kişiden kişiye göre değişir. Bireyi tanımadan kaç kilo vereceğini söylemedek tahminden öteye geçemez. Diyethanem’deki amacımız bu programın son diyet programınız olmasıdır.
4Verdiğim kilolar kalıcı olur mu?
Diyethanem’de beslenme danışmanlığının yanı sıra beslenme eğitiminin yanısıra uygulamalar ile bu alışkanlıkları kazanacağın ve bu alışkanlıkları devam ettireceğin için verdiğin kilolar kalıcı olur.
5İnsülin direnci, şeker hastalığı, tansiyon hastalığı, PCOS gibi hastalıklarım da var. Programa katılabilir miyim?
Başlangıçta seni detaylı olarak tanımak için beslenme değerlendirme formu gönderiyoruz. Sana uygun tedavi planını bu forma göre uzmanlarımız ile birlikte oluşturuyoruz. Bu nedenle programa katılabilirsin.
6Programa başlamadan önce kan tahlili yaptırmam gerekiyor mu?
Programa başlamadan önce seni detaylı olarak tanıyoruz. Bu aşamada eğer gerekli ise kan tahlilini istiyoruz.
7Programa çocuklar da katılabilir mi?
Çocuklar için olan eğitimlerimiz yüzyüze olarak veya vip online beslenme eğitimi şeklindedir. Bu programlara katılabilirler.
8Neden beslenme eğitimi?
Bu işin eğitimi olmadan yalnızca listeler ile ilerlendiği zaman kalıcı bir sonuç alamıyoruz. Oysa ki bizim amacımız kalıcı bir şekilde kilo vermek ve sağlığımızı korumak. O nedenle bu işi öğrenmemiz gerekiyor. Bu nedenle kişinin kendi bedenini tanıyıp beslenme hakkında bilgi sahibi olması ve kendi beslenmesini yönetmesi gerekiyor. Biz buna beslenme eğitimi diyoruz.
9Ne vaad ediyorsunuz?
Program sonunda kendi bedenini tanımanı, besinler ve beslenme hakkında bilgi sahibi olmanı vaad ediyoruz. Ayrıca, program sonunda kendine uygun beslenme hakkında bilgi sahibi olacak, ömür boyu başka bir diyete veya diyetisyene ihtiyacın kalmayacak.
10Farkınız nedir?
Klasik ve sıkıcı diyet listeleri, detokslar yerine kişiye özel beslenmeyi savunuyoruz. Sağlıklı beslenme sürecinin yasaklar ve katı kurallar olmadan zevkle yürütülebileceğine inanıyoruz. Bu sürecin sonunda diyet listelerinden özgürleşmiş, ömrü boyunca kendi beslenmesini yöneten mutlu bireyler ortaya çıkarıyoruz.
11Diyethanem neden ve nasıl ortaya çıktı?
Bu konunun detaylı anlatımına Bu Son Diyetim Olsun adlı e-kitabımızdan ulaşabilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?

gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak, Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha Fazla Bilgi